5720 COURMAYER
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5720 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 326cm / 128inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 0kg |
| Block | 5720 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 326cm / 128inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 0kg |
| Block | 5720 |
| Color | GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 326cm / 128inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 0kg |